Centrum Biznesowe MICKIEWICZA 15 zlokalizowane jest u zbiegu ulic Mickiewicza i Sokolskiej, w ścisłym centrum Katowic. Centrum jest dobrze skomunikowane z miastami Aglomeracji Śląskiej dzięki dostępności do dróg szybkiego ruchu takich jak autostrada A4 czy Drogowa Trasa Średnicowa. W najbliższym sąsiedztwie sześciokondygnacyjnego biurowca znajdują się placówki finansowe, zdrowotne, oświatowe, uczelnie wyższe oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Centrum Biznesowe posiada dwa niezależne wejścia – wejście główne od ulicy Mickiewicza oraz od strony dziedzińca. Na dziedzińcu znajduje się parking wewnętrzny, na który prowadzi wjazd od ulicy Sokolskiej.

Oferowane powierzchnie biurowe można zagospodarować jako powierzchnie otwarte (open space) lub indywidualne pokoje biurowe. Ponad to na terenie biurowca znajdują się również sale konferencyjne, sale szkoleniowe oraz pomieszczenia socjalne. W głównym holu znajduje się recepcja ze stanowiskiem dozoru i monitoringu. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych – zbudowano podjazdy oraz dwie windy.

folder opal

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji i odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie.

Kreator formularzy by JoomlaShine

Spytaj nas
500 788 500

 

Mickiewicza 15
- Centrum Biznesowe -

 

ul. Mickiewicza 15
40-951 Katowice

tel. 32 788 99 00
opal@opal.pl Właścicielem i zarządcą Centrum Biznsowego MICKIEWICZA 15 jest Grupa OPAL. 


MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.
ul. Opolska 22
40-084 Katowice

www.OPAL.pl